Ürünler

Ayak Yapısına Göre Uygun Tabanlık

NORMAL TABAN

Anatomik bir tasarımı vardır. Normal ayak için uygundur. Düzlemsel ayağın temas alanını artırabilmekte, basıncı eşit olarak dağıtabilmektedir. Yarı-sert kemer desteği serisi; hafif, dayanıklı ve iyi şok emiş kabiliyeti olan PU (Poliüretan) malzemeden yapılmıştır. Ayak ağrısı ve egzersiz için uygundur. Farklı ayak tipleri için farklı düzeyde kemer destekleri bulunmaktadır.

İÇE BASAN TABAN

Genel bir kemer desteği bulunmaktadır. Düşük kemer (içe basan ayak) için uygundur. Öte yandan, hafif yüksek kemerli tabanı doldurabilmekte, düzlemsel ayak basıncını eşit şekilde dağıtabilmektedir. Yarı-sert kemer desteği serisi; hafif, dayanıklı ve iyi şok emiş kabiliyeti olan PU (Poliüretan) malzemeden yapılmıştır. Ayak ağrısı ve egzersiz için uygundur. Farklı ayak tipleri için farklı düzeyde kemer destekleri bulunmaktadır.

DÜZ TABAN

Bir 4” yan ön ayak noktası ve TPU (Termoplastik Poliüretan) kabuk takviyeli, orta kemer desteği bulunmaktadır. Çökmüş kemer (düztabanlık) için uygundur. Ayağın iç yan tarafındaki baskıyı azaltabilmektedir. Yarı-sert kemer desteği serisi; hafif, dayanıklı ve iyi şok emiş kabiliyeti olan PU (Poliüretan) malzemeden yapılmıştır. Ayak ağrısı ve egzersiz için uygundur. Farklı ayak tipleri için farklı düzeyde kemer destekleri bulunmaktadır.

ULTRA DÜZ TABAN

Bir 6” iç yan ön ayak noktası ve TPU (Termoplastik Poliüretan) kabuk takviyeli, güçlü kemer desteği bulunmaktadır. Tamamen çökmüş kemer (şiddetli düztabanlık) için uygundur. Ayağın iç yan tarafındaki baskıyı büyük ölçüde azaltabilmektedir. Yarı-sert kemer desteği serisi; hafif, dayanıklı ve iyi şok emiş kabiliyeti olan PU (Poliüretan) malzemeden yapılmıştır. Ayak ağrısı ve egzersiz için uygundur. Farklı ayak tipleri için farklı düzeyde kemer destekleri bulunmaktadır.

ÇUKUR TABAN

TPU (Termoplastik Poliüretan) kabuk takviyeli, güçlü kemer desteği bulunmaktadır. Kemer boşluğu doldurulabilir basınç ayak geneline eşit şekilde dağıtılmaktadır. Yarı-sert kemer desteği serisi; hafif, dayanıklı ve iyi şok emiş kabiliyeti olan PU (Poliüretan) malzemeden yapılmıştır. Ayak ağrısı ve egzersiz için uygundur. Farklı ayak tipleri için farklı düzeyde kemer destekleri bulunmaktadır.